Töpfer Detská BIO mliečna kaša s ovocím jablko, banán a pomaranč od 6. mesiaca

Töpfer Detská BIO mliečna kaša s ovocím jablko, banán a pomaranč od 6. mesiaca

Töpfer Detská BIO mliečna kaša s ovocím jablko, banán a pomaranč od 6. mesiaca

Výrobca:Topfer GmbH, Nemecko
Kód produktu:6045602
Dostupnosť:Skladom
 • Cena: 3,30€

 • Bez DPH:2,75€

Töpfer Detská BIO mliečna kaša s ovocím jablko, banán a pomaranč od 6. mesiaca. Pripravuje sa zmiešaním s vodou. Tri druhy chutného ovocia dávajú tejto mliečnej cereálii príjemnú ovocnú chuť a poskytujú rozmanitosť stravy. Prirodzene ekologické s probifido®. Tá podporuje rast zdraviu prospešných bifidobaktérií v črevnej mikroflóre dieťaťa. Preto sú kaše Töpfer odporúčané detskými lekármi v EÚ pre ich vysokú kvalitu. Každá mamička chce chrániť svoje dieťa a preto mu dáva to najlepšie. Töpfer kaša obsahuje vlákninu, ktorá posilňuje obranyschopnosť Vášho bábätka zvnútra. Kaša Töpfer obsahuje vitamíny a minerálne látky, ako je železo a vápnik, dôležité pre správny vývoj dieťaťa. Zdokonaľované počas posledných viac ako 100 rokov, aby bolo pre vaše dieťatko poskytnuté len to najlepšie.

 • Organické jablko, banán a oranžový prášok príjemná ovocná chuť.
 • Ľahko stráviteľné.
 • S probiotickými kultúrami bifida.
 • Bez prídavku farbív a konzervačných látok.
 • Bez umelých aróm.
 • Obsahuje lepok.
 • ProBifido je zmes 4 cenných kultúr bifida, ktoré sa ukázali ako veľmi prospešné.
 • Mlieko a obilie z ekologického poľnohospodárstva.
 • Kaše Töpfer sú odporúčané detskými lekármi v EÚ.
 • Pripravuje sa s vodou.

Zloženie: 34% pokračovacieho mlieka* (Odstredené mlieko*), maltodextrín*, Rastlinné oleje* (palmový olej*, repkový olej*, slnečnicový olej*), Sušená srvátka* čiastočne demineralizovaná, Sušené odstredené mlieko*, Sušená srvátka*, fosforečnan vápenatý, vitamín C, vitamín E, forečnan železitý, síran zinočnatý, niacín, Kalcium-D-pantotenát, seleničitan sodný, vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, jodičnan draselný, kyselina listova, vitamín K, Vitamín D, 30% Tvrdá pšenica krupica*, Sušené odstredené mlieko*, 6,5% ovocný prášok* (jablko*, banán*, pomaranč*), Sušená srvátka* čiastočne demineralizovaná, maltodextrín*, fruktóza, škrob*, Prírodná pomarančová aróma, uhličitan vápenatý, Prírodná jablková aróma, Bifidobacterium kultúry (B. breve, B. bifidum, B. infantis, B. longum), vitamín B1, vitamín A, vitamín D
* z ekologického pestovania

** Príprava: 50 g prášku + 130 ml vody

Veľkosť balenia: 200 g
Töpfer Detská BIO mliečna kaša s ovocím jablko, banán a pomaranč od 6. mesiaca

Odkiaľ pochádzajú suroviny pre naše ekologické detské cereálne potraviny?

Töpfer ekologické cereálie sú svojou kvalitou jedinečné. Obsahujú najviac výživných zložiek, ktoré sú šité na mieru podľa potrieb v každom veku. A každý z týchto produktov má garantovaný pôvod v ekologickom poľnohospodárstve. To znamená, že: na naše ekologické (organické) cereálne výrobky používame výhradne suroviny, ktoré sú vypestované v súlade s prísnymi pravidlami pre ekologické poľnohospodárstvo. Všetky materiály pochádzajú z kontrolovaných a certifikovaných ekologických fariem. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že naše ekologické (organické) výrobky pri výrobe používajú zložky v najlepšej ekologickej kvalite.

Ekologické mliečne cereálie s Probifido®
Mliečne cereálie sú ideálne pri prechode od mlieka k tuhej potrave. Rovnako ako Lactana® ekologická dojčenská výživa, naše mliečne cereálie obsahujú Probifido ®, komplex prírodných bifidobaktérií. Pridávajú sa jemné ryžové, pšeničné alebo ovsené vločky.

Ekologické čisté cereálie
Používame výhradne suroviny organického biologického pôvodu u čistých cereálií Töpfer. Pomocou obzvlášť šetrného postupu, zrno sa rozdrví pomocou vyššej teploty a vlhkosti, čo umožňuje deťom ľahšie ho stráviť. Zachovajú sa takto cenné zložky v obilí. Obzvlášť celozrnné cereálie obsahujú veľké množstvo vlákniny.

Naše cereálie chutia nielen tým najmenším. Aj staršie deti a dospelí sa tešia na ekologické cereálie ako výživné a zdravé občerstvenie doplnené ovocím, jogurtom, hrozienkami a orechmi.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie