Töpfer Detská BIO kaša celozrnná špaldová od 6. mesiaca

Töpfer Detská BIO kaša celozrnná špaldová od 6. mesiaca

Töpfer Detská BIO kaša celozrnná špaldová od 6. mesiaca

Výrobca:Topfer GmbH, Nemecko
Kód produktu:6046002
Dostupnosť:Skladom
 • Cena: 3,30€

 • Bez DPH:2,75€

Töpfer Detská BIO kaša celozrnná špaldová od 6. mesiaca. Pripravuje sa zmiešaním s mliekom. Ak nechcete použiť čerstvé mlieko, môžete na zarobenie použiť Töpfer Lactana Bio 2. Špalda bola objavená pred tisíc rokmi a pestuje sa doteraz. Je to blízka príbuzná pšenice. V detskej výžive je ako celozrnná obzvlášť výživná. Pripravuje sa ako chutná cereália a môže sa tiež pridať k zeleninovej kaši. Kaše Töpfer sú odporúčané detskými lekármi v EÚ pre ich vysokú kvalitu. Každá mamička chce chrániť svoje dieťa a preto mu dáva to najlepšie. Töpfer kaša obsahuje vlákninu, ktorá posilňuje obranyschopnosť Vášho bábätka zvnútra. Kaša Töpfer obsahuje vitamíny a minerálne látky, ako je železo a vápnik, dôležité pre správny vývoj dieťaťa. Zdokonaľované počas posledných viac ako 100 rokov, aby bolo pre vaše dieťatko poskytnuté len to najlepšie.

 • Špalda je známa ako kultivovaná rastlina po tisíce rokov. 
 • Špalda je blízka k pšenici, a sa stala populárnou alternatívou najmä s ohľadom na detskú výživu.
 • Obsahuje lepok.
 • Jednoduchá príprava - nie je nutné variť.
 • Bez mlieka.
 • Bez pridaného cukru.
 • Bez prídavku farbív.
 • Bez konzervačných látok určených na aromatizáciu.
 • Kaše Töpfer sú odporúčané detskými lekármi v EÚ.
 • Pripravuje sa s mliekom.

Zloženie: celozrnná špaldová múka*, vitamín B1.
* z ekologického pestovania

** Príprava: 25 g + 100 ml plnotučného mlieka a 100 ml vody

Špalda je ako kultúrna rastlina známa tisíce rokov. Ako blízka príbuzná pšenice, špalda sa stáva populárnou alternatívou najmä z ohľadom na detskú výživu.

Veľkosť balenia: 175 g
Töpfer Detská BIO kaša celozrnná špaldová od 6. mesiaca

Odkiaľ pochádzajú suroviny pre naše ekologické detské cereálne potraviny?

Töpfer organické cereálie sú svojou kvalitou jedinečné. Obsahujú najviac výživných zložiek, ktoré sú šité na mieru podľa potrieb v každom veku. A každý z týchto produktov má garantovaný pôvod v ekologickom poľnohospodárstve. To znamená, že: na naše organické cereálne výrobky používame výhradne suroviny, ktoré sú vypestované v súlade s prísnymi pravidlami pre ekologické poľnohospodárstvo. Všetky materiály pochádzajú z kontrolovaných a certifikovaných ekologických fariem. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že naše ekologické (organické) výrobky pri výrobe používajú zložky v najlepšej ekologickej kvalite.

Ekologické čisté cereálie
Používame výhradne suroviny organického biologického pôvodu u čistých cereálií Töpfer. Pomocou obzvlášť šetrného postupu, zrno sa rozdrví pomocou vyššej teploty a vlhkosti, čo umožňuje deťom ľahšie ho stráviť. Zachovajú sa takto cenné zložky v obilí. Obzvlášť celozrnné cereálie obsahujú veľké množstvo vlákniny.

Naše cereálie chutia nielen tým najmenším. Aj staršie deti a dospelí sa tešia na ekologické cereálie ako výživné a zdravé občerstvenie doplnené ovocím, jogurtom, hrozienkami a orechami.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie