Töpfer Detská BIO ryžová kaša s banánom od 4. mesiaca

Töpfer Detská BIO ryžová kaša s banánom od 4. mesiaca

Töpfer Detská BIO ryžová kaša s banánom od 4. mesiaca

Výrobca:Topfer GmbH, Nemecko
Kód produktu:6045102
Dostupnosť:Skladom
  • Cena: 3,30€

  • Bez DPH:2,75€

Töpfer Detská BIO ryžová kaša s banánom od 4. mesiaca. Pripravuje sa zmiešaním s mliekom. Ak nechcete použiť čerstvé mlieko, môžete na zarobenie použiť Töpfer Lactana Bio 2. Vysoko kvalitné banánové vločky dávajú ryžovým cereáliám príjemnú ovocnú chuť. Jednoduchá príprava bez varenia. Ako chutná cereália alebo ako prídavok k ovocnej kaši. Organické ryžové cereálie s banánom sa vyrábajú výhradne zo surovín, ktoré pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva. Preto sú kaše Töpfer odporúčané detskými lekármi v EÚ pre ich vysokú kvalitu. Každá mamička chce chrániť svoje dieťa a preto mu dáva to najlepšie. Töpfer kaša obsahuje vlákninu, ktorá posilňuje obranyschopnosť Vášho bábätka zvnútra. Kaša Töpfer obsahuje vitamíny a minerálne látky, ako je železo a vápnik, dôležité pre správny vývoj dieťaťa. Zdokonaľované počas posledných viac ako 100 rokov, aby bolo pre vaše dieťatko poskytnuté len to najlepšie.

  • Neobsahuje mlieko.
  • Bez pridaného cukru.
  • Bez lepku.
  • Bez prídavku farbív a konzervačných látok určených na aromatizáciu.
  • Jednoduchá príprava.
  • Je vyrobený z ingrediencií z ekologického poľnohospodárstva.
  • Kaše Töpfer sú odporúčané detskými lekármi v EÚ.
  • Pripravuje sa s mliekom.

*V súlade splatnou potravinovou legislatívou.

Zloženie: Ryža krupica*, 5.5% banánové vločky*, vitamín B1
* z ekologického pestovania

** Príprava: 20 g + 100 ml plnotučného mlieka a 100 ml vody

Töpfer Ryžová kaša s banánom je vyrobená zo surovín z ekologického pestovania. Vysokokvalitné banánové vločky dávajú ryžovej obilnej kaši jej príjemnú ovocnú chuť.

Veľkosť balenia: 175 g
Töpfer Detská BIO ryžová kaša s banánom od 4. mesiaca

Odkiaľ pochádzajú suroviny pre naše ekologické detské cereálne potraviny?

Töpfer ekologické cereálie sú svojou kvalitou jedinečné. Obsahujú najviac výživných zložiek, ktoré sú šité na mieru podľa potrieb v každom veku. A každý z týchto produktov má garantovaný pôvod v ekologickom poľnohospodárstve. To znamená, že: na naše ekologické (organické) cereálne výrobky používame výhradne suroviny, ktoré sú vypestované v súlade s prísnymi pravidlami pre ekologické poľnohospodárstvo. Všetky materiály pochádzajú z kontrolovaných a certifikovaných ekologických fariem. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že naše ekologické (organické) výrobky pri výrobe používajú zložky v najlepšej ekologickej kvalite.

Ekologické čisté cereálie
Používame výhradne suroviny organického biologického pôvodu u čistých cereálií Töpfer. Pomocou obzvlášť šetrného postupu, zrno sa rozdrví pomocou vyššej teploty a vlhkosti, čo umožňuje deťom  ľahšie ho stráviť. Zachovajú sa takto cenné zložky v obilí. Obzvlášť celozrnné cereálie obsahujú veľké množstvo vlákniny.

Naše cereálie chutia nielen tým najmenším. Aj staršie deti a dospelí sa tešia na ekologické cereálie ako výživné a zdravé občerstvenie doplnené ovocím, jogurtom, hrozienkami a orechmi.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty